Autoviny.sk

VIDEO: Bizarne vytvorená, no o to chytľavejšia pesnička

Zdroj: YouTube

Keď sa zozbiera partička šikovných ľudí, nazvučí sa auto, vyskladá sa dráha z hudobných nástrojov, môže vzniknúť zaujímavý, no na prvý pohľad bizarný projekt akým je skupina OK Go.

Videoklip je na internete od roku 2012 a zaujal už viac ako 40 miliónov ľudí, a niet sa čomu čudovať. Chcelo to veľkú dávku talentu, práce a nervov pri skladaní dráhy.

VIDEO:

Videoklip vznikol v spolupráci so značkou Chevrolet a o klip sa postaral známy klipový producent a vizuálny umelec z 90. rokov Samuel Bayer. Skupina OK Go pochádza z Chicaga, no momentálne pôsobia hlavne v Los Angeles. Pre hudobno-vizuálny zážitok sa rozhodne oplatí zakopnúť aj o ich ďalšie projekty na ich YouTube kanáli.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Audi Q8 Sportback 50 e-tron S-line quattro / Konfigurátor
Aktuality

AUDI Q8 E-TRON: Vyskladali sme ideálnu verziu / Audi dáva zákazníkom slobodu v konfigurácii vysnívaného SUV / 4. časť

Audi Q8 e-tron je športovo ladené SUV, ktorého význačnou črtou je výhradný elektrický pohon. Napriek tomu, že v portfóliu značky predstavuje ten najlepší elektrický model spomedzi všetkých SUV, začína na veľmi atraktívnej cene 74 110 eur za zadné partie v štýle SUV-kupé si Q8 Sportback e-tron pýta iba o 2 040 eur viac.