Autoviny.sk

VIDEO: Hlavne neštvite zlatokopky! Vedia byť riadne drsné

HoomanTV pripravil sériu videí, kde sa tieto babenky snaží nachytať. Čo by tak povedala úplne obyčajnému chlapíkovi, keby ju na ulici len tak pozval na rande? Ale čo, keď má výbavičku v podobe Mustangu GT? Prikývne mu?

Okoloidúcu, alebo skôr okolo-bežiacu zlatokopku sa sprvoti snažil dostať na luxusný Mustang. Keď Mustang zafungoval, išiel nastúpiť do Fiatu 500 odparkovanému hneď za Mustangom. To sa však dáme nepáčilo a utekala preč. Ale keď nakoniec zistila, že predsalen patrí aj Mustang chlapíkovi, hneď zmenila názor.

Premakaný prank mal dohru v podobe akéhosi "fotenia" pri bagre a pri rýli (gold digger - zlato kopka). Zaujímavé, že dievčina na to kývla, ale čo prišlo potom vás dostane.

Viac vo videu:

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Aktuality

Toyota oficiálne púšta na európske cesty samojazdiace autá. Kde ich stretnete?

Toyota začína testovať systémy autonómneho riadenia na verejných komunikáciách v Európe. Po úspešných simuláciách a skúškach na uzavretých trasách nasadzuje systémy autonómneho riadenia z vlastného vývoja Toyoty v reálnych podmienkach mesta. Prvé na rad prišlo rušné centrum belgického Bruselu. Model Lexus LS tam bude po nasledujúcich 13 mesiacov prechádzať pevne stanovenou trasou.