Aktuality

O toto luxusné Ferrari takmer prišiel Leoš Mareš

Leoš Mareš
Zdroj: Wikimedia Commons

O čo sa vlastne hralo?

Zrýchlenie z 0 na 100 za 3 sekundy, výkon 492KW teda 670 koňských síl pod kapotou, jednoducho sen nejedného autičkára. Osemvalcové Ferrari 488 GTB Spider...

Všetko to začalo v rádiu Európa 2, kde Leoš Mareš priznal, že ak by nebol moderátorom, tak by bol učiteľom. Po vyzvaní moderátora na to, že či by si vedel predstaviť jazdiť na bežných autách prišlo na uzavretie stávky.

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať

Bavič Kazma, ktorý je známy hlavne na českom internetovom trhu vďaka prankom nafingoval neďaleko Leošovho domu dopravnú nehodu. Jediná šanca ako zachrániť figuranta bola sadnúť do auta a hodiť tam spiatočku... A tu sa dostávame k porušeniu stávky, Leoša jazdiacom v inom aute zachytili kamery Kazmového štábu OneManShow.

Bolo zámerom českého baviča vyhrať toto Ferrari? Dočítate sa v článku [VIDEO: Kritizovaný prank na Leoša Mareša v sebe nesie dôležité posolstvo](https://autoviny.sk/novinky/118806/video-kritizovany-prank-na-leosa-maresa-v-sebe-nesie-dolezite-posolstvo)

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Testy

TEST: Kia Sorento je rodinné auto roka, ukážeme vám prečo

V Spojených štátoch sa Kia pochválila tým, že jej model Sorento v sedemmiestnej verzii získal ocenenie Najlepšie rodinné auto roka 2021. Súhlasíme s tým, že si Kia titul zaslúži a pozreli sme sa do takejto sedemmiestnej verzie, aby sme vám ukázali praktickú stránku tohto priestranného SUV.