Aktuality

Horúca letná ponuka Kia

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Aby bol pocit pohody a šťastia z horúceho leta dokonalý, prichádza Kia s horúcou letnou ponukou, v ktorej máte poslednú šancu na vozidlá so zvýhodnením až 2 000€. A to sa už oplatí využiť. Horúca letná ponuka sa týka troch najobľúbenejších model Kia. Viete ktorých?

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Svieža Kia Rio s atraktívnym dizajnom a bohatou výbavou vrátane klimatizácie, ktorú oceníte najmä počas horúceho leta môže byť vaša len za 9 990€. Bohatá výbava ďalej obsahuje rádio s USB, ktoré môžete ovládať z volantu, elektricky ovládané predné okná, elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá, centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie, palubný počítač, tónované sklá a svetelný senzor.

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Bestseller vyrábaný na Slovensku, Kia cee´d, vás očarí svojou jedinečnosťou, praktickosťou, dynamickými líniami a teraz aj cenovým zvýhodnením, po ktorom vám ostane horúco pretože je až vo výške 2 000€.

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Ak sa neviete rozhodnúť, kde by ste radšej trávili leto, či pri vode alebo na horách a chcete sa pobaliť na obe varianty, určite vás poteší, že Kia cenovo osviežila aj svoje všestranné SUV, Kia Sportage. To môžete teraz získať s bohatou výbavou, v ktorej okrem iného nechýba klimatizácia, kožou potiahnutý volant a hlavica riadiacej páky, bluetooth handsfree sada, tempomat a obmedzovač rýchlosti s cenovým zvýhodnením 1 600€.

Dlho neváhajte, pretože horúca letná ponuka Kia platí len na obmedzený počet vozidiel a preto skôr ako sa rozbehnete na piesočnatú pláž, kde si budete užívať sladké nič nerobenie, slnečné lúče a osviežujúce more alebo čľapotanie v bazéne zamierte k autorizovaným predajcom Kia.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

TEST: Peugeot 508 1.6 THP GT - Leví kráľ

Hovorí sa, že medzi odvahou a hlúposťou existuje len veľmi tenká hranica, na ktorej práve teraz balancuje aj automobilka Peugeot. Budeme na nový Peugeot 508 v budúcnosti spomínať ako na záchrancu strednej triedy, alebo sa z neho v tieni obľúbených SUV stane neúspešný prepadák?