Horúca letná ponuka Kia

Tlačová správa, 09.07.2018
Konečne je tu leto! Najpríjemnejšie a najbezstarostnejšie ročné obdobie, kedy si môžete dovoliť zabudnúť na každodenný stres, oddýchnuť od pracovných alebo školských povinností a len tak si vychutnávať horúce slnečné lúče, osviežujúce kúpanie sa v bazénoch alebo mori, letné festivaly, dovolenky a spoznávanie nových miest... Môžete sa venovať všetkému po čom vaše srdce túži a na čo nemáte počas roka čas.
Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Aby bol pocit pohody a šťastia z horúceho leta dokonalý, prichádza Kia s horúcou letnou ponukou, v ktorej máte poslednú šancu na vozidlá so zvýhodnením až 2 000€. A to sa už oplatí využiť. Horúca letná ponuka sa týka troch najobľúbenejších model Kia. Viete ktorých?

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Svieža Kia Rio s atraktívnym dizajnom a bohatou výbavou vrátane klimatizácie, ktorú oceníte najmä počas horúceho leta môže byť vaša len za 9 990€. Bohatá výbava ďalej obsahuje rádio s USB, ktoré môžete ovládať z volantu, elektricky ovládané predné okná, elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá, centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie, palubný počítač, tónované sklá a svetelný senzor.

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Bestseller vyrábaný na Slovensku, Kia cee´d, vás očarí svojou jedinečnosťou, praktickosťou, dynamickými líniami a teraz aj cenovým zvýhodnením, po ktorom vám ostane horúco pretože je až vo výške 2 000€.

Akciová ponuka KIA (Kia cee'd, Kia Rio, Kia Sportage)

Ak sa neviete rozhodnúť, kde by ste radšej trávili leto, či pri vode alebo na horách a chcete sa pobaliť na obe varianty, určite vás poteší, že Kia cenovo osviežila aj svoje všestranné SUV, Kia Sportage. To môžete teraz získať s bohatou výbavou, v ktorej okrem iného nechýba klimatizácia, kožou potiahnutý volant a hlavica riadiacej páky, bluetooth handsfree sada, tempomat a obmedzovač rýchlosti s cenovým zvýhodnením 1 600€.

Dlho neváhajte, pretože horúca letná ponuka Kia platí len na obmedzený počet vozidiel a preto skôr ako sa rozbehnete na piesočnatú pláž, kde si budete užívať sladké nič nerobenie, slnečné lúče a osviežujúce more alebo čľapotanie v bazéne zamierte k autorizovaným predajcom Kia.