Aktuality

VIDEO: Nové Volvo S60 pripravené na odhalenie! Pozrite si prvú upútavku

Source: B. Reichel

Automobilka Volvo potvrdila svoj zámer odhaliť úplne nový sedan už 20. júna prostredníctvom krátkej upútavky, ktorú zverejnila na sociálnych sieťach. Nebude chýbať ani ostrá verzia Polestar!

Novinka s najväčšou pravdepodobnosťou zdedí všetky známe dizajnové prvky modelov V60 a XC60. Tešiť sa môžeme aj na typické zadné svetlomety v tvare písmena C. Zatiaľ na povrch preniklo len veľmi málo oficiálnych informácií. Hovorí sa, že novinka bude o niečo kratšia a nižšia ako konkurenčné Audi A6.

Ako sme vás už v máji informovali, automobilka Volvo sa v prípade modelu S60 rozhodla z ponuky úplne vytlačiť naftové agregáty. V ponuke tak nájdeme výhradne benzínové a hybridné ústrojenstvo. Očakávame, že vozidlo bude disponovať tradičnými benzínovými verziami T3, T4 a T5, ako aj plug-in hybridom T8 s výkonom až 400 k.

It’s all in the details. Meet the Polestar Engineered #newS60 on 20.06.18.

Uverejnil používateľ Volvo Cars 14. jún 2018
Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie