Aktuality

Hyundai ukáže na bratislavskom autosalóne absolútnu novinku

Santa Fe štvrtej generácie nadväzuje na silnú tradíciu SUV značky Hyundai s vyše 1,5 milióna predanými SUV v Európe. Je elegantné a výkonné SUV s mimoriadnym vnútorným priestorom a najmodernejšími bezpečnostnými prvkami. Slovenskú premiéru na autosalóne v Bratislave však zažije nielen nová generácia Santa Fe, ale aj plne elektrická Kona.

Pre návštevníkov 28. ročníka bratislavského autosalónu (24.4. – 29.4.2018) si Hyundai pripravil niekoľko horúcich noviniek. Slovenskú výstavnú premiéru zažije v poradí už štvrtá generácia obľúbeného Hyundai Santa Fe. Robustné SUV prináša okrem nového dizajnu a veľkorysého priestoru aj množstvo inovatívnych bezpečnostných systémov. K tým najpokročilejším patrí monitorovanie zadných sedadiel, ktoré upozorní vodiča pri opustení auta na osoby ostávajúce v kabíne (Rear Occupant Alert), alebo systém uzamykajúci dvere a chrániaci posádku auta, keď sa zozadu približuje iné vozidlo (Safety Exit Assist).

Hyundai Santa Fe 4. generácie (2019)

Po prvý raz sa na Slovensku predstaví aj Kona Electric, prvé kompaktné SUV-B s čisto elektrickým pohonom a dojazdom vyše 480 km. Obe slovenské výstavné premiéry budú odhalené finalistkami súťaže Miss Slovensko 2018.

K lákadlám stánku Hyundai, ktorý návštevníci nájdu v hale B2, budú patriť aj modely, ktoré boli uvedené na náš trh len nedávno. K takým patrí médiami aj verejnosťou veľmi pozitívne hodnotený hothatch i30 N Performance, ktorý pod kapotou skrýva silu 275 koní.

Návštevníci si môžu zblízka prezrieť aj najnovší prírastok v rodine i30, štýlový Fastback. Na výstavnej ploche nebude chýbať ani najpredávanejší model kategórie SUV-C za rok 2017, Hyundai Tucson v limitovanej edícii Shadow, dizajnovo výrazné SUV Kona, ekologický plug-in hybrid IONIQ, priestranné kombi modely i30 a i40 či šikovné autá pre všetky generácie ix20 a i20 Active.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie