Lakomec či blázon? Jeden z najbohatších ľudí sveta sa vozí v tejto šunke! (FOTO)

Môže si dovoliť kúpiť všetko. Jeho zrejme míňanie peňazí na hmotný majetok nezaujíma. Inak by sa nemohol voziť na aute, ktoré skôr pripomína starú „jazdenku“.
Vydané  Text: 

Ani vy sa neviete odlepiť od facebooku? Táto revolučná sociálna sieť má svojho strojcu, ktorým je charizmatický 33-ročný bývalý študent Harvardu, Mark Zuckerberg. Jeho záujmom sú počítače, softvéry, programovanie. IBA!
Tak ako sa vie jednoducho obliekať, hoci patrí medzi top najbohatších ľudí sveta, také žalostne lacné má aj auto. Veď sa pozrite sami. Hovorí sa, že muž dospeje v momente, keď si kúpi svoje prvé auto. Markovi by sa hodilo skôr nejaké Audi alebo Mercedes, než Acura TSX… *Zdroj: tmz.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.