Technické údaje Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Ambition

| Značka | hybrid (nafta+elektrina) |
| Model | Octavia |
| Typ | 2.0 TDI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2019 |
| Dĺžka | 4 689 mm |
| Šírka | 1 829 mm |
| Výška | 1 490 mm |
| Rázvor | 2 686 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1 445 kg |
| Užitočné zaťaženie | 1 950 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 640 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1 700 dm3 |
| Max. výkon | 115 85 kW |
| Max. výkon pri | 2 750 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-2500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 205 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1 968 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 3,9 — 5,1 l/100 km |
| Emisie CO2 | 102-135 g/km |
| Cena | Verzia od 23 570 € | Testovaný model 30 109 € |






















