Technické údaje Kia cee’d SW 1.4 CVVT (2016)

| Značka | Kia |
| Model | cee'd SW |
| Typ | 1.4 CVVT |
| Rok výroby/modelový ročník | 2016 |
| Dĺžka | 4505 mm |
| Šírka | 1780 mm |
| Výška | 1485 mm |
| Rázvor | 2650 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1279 kg |
| Užitočné zaťaženie | 541 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 528 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1642 dm3 |
| Max. výkon | 99 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 134 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 181 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 13 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1368 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 138 g/km |
| Cena | 389980 |






















