Technické údaje Mercedes-Benz Maybach S500 (2015)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | Maybach |
| Typ | S500 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 5453 mm |
| Šírka | 1899 mm |
| Výška | 1498 mm |
| Rázvor | 3365 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 2220 kg |
| Užitočné zaťaženie | 575 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 500 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 455 kW |
| Max. výkon pri | 5250-5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 700 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1800-3500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 25 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 5 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 4663 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 9 |
| Kombinovaná spotreba | 8,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 207 g/km |
| Cena | 3569500 |






















