Technické údaje Volvo XC60 T6 AWD

| Značka | Volvo |
| Model | XC60 |
| Typ | T6 AWD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4627 mm |
| Šírka | 1891 mm |
| Výška | 1713 mm |
| Rázvor | 2774 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1959 kg |
| Užitočné zaťaženie | 481 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 495 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1455 dm3 |
| Max. výkon | 304 kW |
| Max. výkon pri | 5600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 440 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-4800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 2953 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 10,7 l/100 km |
| Emisie CO2 | 249 g/km |
| Cena |






















