Technické údaje Volvo XC60 D5

| Značka | Volvo |
| Model | XC60 |
| Typ | D5 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2008 |
| Dĺžka | 4627 mm |
| Šírka | 1891 mm |
| Výška | 1713 mm |
| Rázvor | 2774 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1798 kg |
| Užitočné zaťaženie | 707 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 495 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1455 dm3 |
| Max. výkon | 215 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 420 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1500-3250 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2400 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 5 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 149 g/km |
| Cena |






















