Technické údaje Volvo XC60 3.2 AWD

| Značka | Volvo |
| Model | XC60 |
| Typ | 3.2 AWD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4627 mm |
| Šírka | 1891 mm |
| Výška | 1713 mm |
| Rázvor | 2774 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1941 kg |
| Užitočné zaťaženie | 489 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 495 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1455 dm3 |
| Max. výkon | 243 kW |
| Max. výkon pri | 6200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 320 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3200 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 3192 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 6 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 229 g/km |
| Cena |






















