Technické údaje Volvo XC60 2.0T

| Značka | Volvo |
| Model | XC60 |
| Typ | 2.0T |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4627 mm |
| Šírka | 1891 mm |
| Výška | 1713 mm |
| Rázvor | 2774 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1833 kg |
| Užitočné zaťaženie | 437 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 495 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1455 dm3 |
| Max. výkon | 203 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 300 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750-4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 205 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1999 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 198 g/km |
| Cena |






















