Technické údaje Toyota Land Cruiser V8 4.5 D-4D (2014)

| Značka | Toyota |
| Model | Land Cruiser |
| Typ | V8 4.5 D-4D |
| Rok výroby/modelový ročník | 2014 |
| Dĺžka | 4950 mm |
| Šírka | 1970 mm |
| Výška | 1910 mm |
| Rázvor | 2850 mm |
| Prevádzková hmotnosť | kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 1431 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 272 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 650 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1600-2800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 210 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 4461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 9,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 250 g/km |
| Cena | 1810000 |






















