Technické údaje Toyota Auris Hybrid Touring Sports

| Značka | Toyota |
| Model | Auris Touring Sports |
| Typ | 1.8 HSD |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4560 mm |
| Šírka | 1760 mm |
| Výška | 1475 mm |
| Rázvor | 2600 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1410 kg |
| Užitočné zaťaženie | 405 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 530 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1029 dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 5200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 142+207 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 175 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Palivo | hybrid (benzín+elektrina) |
| Objem valcov | 1798 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | CVT (automat) |
| Počet prevodových stupňov | CVT je bezstupňová |
| Kombinovaná spotreba | 3,8 l/100 km |
| Emisie CO2 | 88 g/km |
| Cena | 514900 |






















