Technické údaje Subarz BRZ

| Značka | Subaru |
| Model | Subarz |
| Typ | BRZ |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4240 mm |
| Šírka | 1775 mm |
| Výška | 1425 mm |
| Rázvor | 2570 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1202 kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 243 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 200 kW |
| Max. výkon pri | 7000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 205 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 6400-6600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 230 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 159 g/km |
| Cena |






















