Technické údaje Opel Mokka 1.4 Turbo 4×4

| Značka | Opel |
| Model | Mokka |
| Typ | 1.4 Turbo 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4278 mm |
| Šírka | 1777 mm |
| Výška | 1658 mm |
| Rázvor | 2555 mm |
| Prevádzková hmotnosť | kg |
| Užitočné zaťaženie | kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 356 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1372 dm3 |
| Max. výkon | 140 kW |
| Max. výkon pri | 4900-6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 200 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4900 ot./min |
| Max. rýchlosť | 195 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1364 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,4 l/100 km |
| Emisie CO2 | 149 g/km |
| Cena |






















