Technické údaje Mercedes-Benz SLS AMG GT Roadster

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | SLS |
| Typ | AMG GT Roadster |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4638 mm |
| Šírka | 1939 mm |
| Výška | 1261 mm |
| Rázvor | 2680 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1735 kg |
| Užitočné zaťaženie | 225 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 176 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 591 kW |
| Max. výkon pri | 6800 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 650 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 320 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 6208 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 44 |
| Počet valcov | 8 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 13,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 308 g/km |
| Cena |

























