Technické údaje Mercedes-Benz SLK 250 BlueEFFICIENCY (2011)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | SLK |
| Typ | 250 BlueEFFICIENCY |
| Rok výroby/modelový ročník | 2011 |
| Dĺžka | 4134 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1301 mm |
| Rázvor | 2430 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1500 kg |
| Užitočné zaťaženie | 315 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 225 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 335 dm3 |
| Max. výkon | 204 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 310 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-4300 ot./min |
| Max. rýchlosť | 243 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1796 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | automatická |
| Počet prevodových stupňov | 7 |
| Kombinovaná spotreba | 6,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 144 g/km |
| Cena |






















