Technické údaje Mercedes-Benz E 200 (1995)

| Značka | Mercedes-Benz |
| Model | E |
| Typ | 200 |
| Rok výroby/modelový ročník | 1995 |
| Dĺžka | 4796 mm |
| Šírka | 1798 mm |
| Výška | 1420 mm |
| Rázvor | 2832 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1440 kg |
| Užitočné zaťaženie | 500 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 521 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 136 kW |
| Max. výkon pri | 5500 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 190 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3700-4500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 204 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | zadná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 215 g/km |
| Cena |






















