Technické údaje Hyundai i30 1.6 MPI (2015)

| Značka | Hyundai |
| Model | i30 |
| Typ | 1.6 MPI |
| Rok výroby/modelový ročník | 2015 |
| Dĺžka | 4300 mm |
| Šírka | 1780 mm |
| Výška | 1470 mm |
| Rázvor | 2650 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1264 kg |
| Užitočné zaťaženie | 556 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 378 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1316 dm3 |
| Max. výkon | 120 kW |
| Max. výkon pri | 6300 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 156 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4850 ot./min |
| Max. rýchlosť | 192 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1591 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 145 g/km |
| Cena | 369990 |






















