VIDEOTEST

VIDEO TEST Volkswagen ID. Buzz Pro: Elektrická rodinná dodávka, ktorá púta veľa pozornosti, je najlepším rodinným elektromobilom

Posadili sme sa za volant elektrického Volkswagen ID. Buzz. Vo videu odpovedáme na všetko, čo vás môže zaujímať: reálny dojazd, výbava vnútri, jazdné vlastnosti a mnoho ďalšieho.

Ide o skvelé auto, ale dá sa považovať za plnohodnotného nástupcu Volkswagenu T1?
Vydané  Text: 

Keď som si pred časom prehliadal kalendár plánovaných áut pre interné recenzie, môj zrak okamžite zachytil Volkswagen ID. Buzz. Bez váhania som si sa naň prihlásil. Už v roku 2018 ma totiž jeho predstavenie oslovilo a zároveň ma samotné auto fascinovalo.

Prívetivý dizajn elektrickej dodávky dokonale zakrýva jej skutočné rozmery, čo ma samozrejme príjemne prekvapilo pri našom prvom osobnom stretnutí. ID. Buzz je totiž elektrické multifunkčné vozidlo – rodinná dodávka, karavan, pracovník a hlavne výborný spoločník.

Volkswagen ID. Buzz na vlastnej koži

Volkswagen ID. Buzz sa prednedávnom preháňal po uliciach slovenských miest. Nie, nešlo o žiadne hlasité promo akcie či predvolebné kampane. Novinári sa len stretli s týmto priestorovo najväčším elektrickým vozidlom postaveným na platforme MEB pri reálnom domácom teste.

Ja som mal príležitosť jazdiť s pomerne skromným šedým exemplárom, ktorý ma už po pár prejdených kilometroch presvedčil, že sa oplatilo čakať.

ID. Buzz totiž nie je len lákadlo pre okoloidúcich, ale skutočne výborné auto, ktoré si získalo moje srdce. Viac sa ale už dozviete vo video recenzii priloženej vyššie.

Inzercia

Momentálne študujem 3. stupeň vysokoškolského štúdia FEI STU. Medzi moje najväčšie záľuby patria moderné technológie a svet automobilizmu. Nebojím sa elektromobility, no taktiež nepohrdnem ani vôňou čerstvého benzínu. Svet sa neustále mení a s tým aj autá, ktoré sú čoraz viac komplexnejšie. Práve túto zmenu budem sledovať s vami! Azda ako každý fanúšik motorizmu, si vždy poriadne oddýchnem pri sledovaní Formula 1.

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?