Testy

VIDEO: Manuálna alebo automatická prevodovka? Mazda 3 nám zamotala hlavu

Krátko po červenej manuálnej Mazde 3 sa mi dostali do rúk kľúče od ďalšej, znovu s motorom 2.0 Skyactiv-G122 (90 kW/122 k). Je tu však pár zmien. Má automatickú prevodovkou a novú sivú metalickú farbu. Môže automat konkurovať manuálu, najmä keď v Mazde 3 je taký skvelý?

Prečítajte si aj:


Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Magazín

Matej Tóth: Mal som väčšinou naftové autá, ale hybridy ich dokážu nahradiť

Najznámejší a najobľúbenejší slovenský atlét má pred sebou opäť olympijskú métu. Budúci rok sa v Tokiu vydá na ďalšiu, 50 km dlhú cestu. S akými očakávaniami sa na tento štart pripravuje? A ako mu túto prípravu uľahčuje jeho auto? „Zlatý“ Matej Tóth, ktorý brázdi cesty s hybridným SUV novej generácie RAV4 od Toyoty, to prezradil v najnovšom rozhovore.