Magazín

Zima v regióne Vysoké Tatry – ideálna voľba pre každého
Magazín

Zima v regióne Vysoké Tatry – ideálna voľba pre každého

Prijmite pozvanie na zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách a nechajte sa očariť miestom mnohých tvárí, zážitkov a možností. Región Vysoké Tatry ponúka jedinečnú prírodu v spojení s vysokým štandardnom poskytovaných služieb a aj túto zimu si tu vyberie podľa svojej chuti naozaj každý - aktívni ľudia, rodiny s deťmi, športovci, milovníci oddychu a relaxu či seniori.   Lyzovacka Vysoké Tatry 2 - Tatranska Lomnica , TMR Autor Marek Hajkovsky
Pohľad za oponu
Magazín

Pohľad za oponu

Aj tento rok novinárska kolóna Dácií vyrazila za cieľom. Minulý rok po slovenských dodávateľoch, tento však viac do hĺbky. Rovno až na stranu servisných služieb. 
Soľ nad zlato
Magazín

Soľ nad zlato

Čo by sme za to dali, keby sme sa tam mohli vrátiť. Rozprávkovo rovné soľné planiny v Utahu nemohli dvakrát za sebou pre silné dažde hostiť tradičný bonnevillský týždeň rýchlosti, a tak sme aspoň zaspomínali, aké to bolo, keď sme tam v roku 2013 naposledy so stovkami iných lámali rekordy.
Do Rakúska na lyžovačku
Magazín

Do Rakúska na lyžovačku

Byť v pracovnom kolobehu či v každodennom rodinnom stereotype, si občas žiada tvrdý reset. Pre mňa sú tým najtvrdším a zároveň najlepším resetom dve veci - auto a lyže. A tak bolo jasné, ako si nabijem baterky na hodne dlhú chvíľu. Ešte vybrať destináciu - tentoraz to bolo rakúske stredisko Turracher Höhe.