Magazín

VIDEO: Keď zaúraduje karma. Rozhodol sa vybrzdiť kamión a trpko to oľutoval.

Vybrzďoval kamión

Vybrzďovanie je častým javom aj na našich cestách. Niektorí vodiči si jednoducho neuvedomujú platnosť zákonov fyziky. Potom sa stáva, že svoje konanie buď tvrdo oľutujú alebo sa im aspoň na pár sekúnd zvýši ich "nízke ego". No a potom sú tu prípady kedy zaúraduje karma a vzniknú z toho úsmevné snímky.

Video, ktoré začiatkom novembra na sociálnej sieti Youtube zverejnil užívateľ Dashcam Driving Daily ukazuje vodiča, ktorý sa rozhodol, že vybrzdí kamión. Na jeho šťastie sa však do celej situácie okamžite obula polícia a zabránila vážnejším následkom. Vo videu môžeme okrem iného vidieť aj to, ako sa tento „expert“ snaží celú situáciu policajtom vysvetliť za jazdy. Veď posúďte sami.

Momentálne študujem 3. stupeň vysokoškolského štúdia FEI STU. Medzi moje najväčšie záľuby patria moderné technológie a svet automobilizmu. Nebojím sa elektromobility, no taktiež nepohrdnem ani vôňou čerstvého benzínu. Svet sa neustále mení a s tým aj autá, ktoré sú čoraz viac komplexnejšie. Práve túto zmenu budem sledovať s vami! Azda ako každý fanúšik motorizmu, si vždy poriadne oddýchnem pri sledovaní Formula 1.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Indian Springfield Dark Horse
Testy autoškoly

Test Indian Springfield Dark Horse: Dobrodružná Amerika

Predstavy ľudí o Amerike majú mnoho podôb. Od opálených tiel na plážach v Miami, cez bohatých obchodníkov v New Yorku, až po fi lmové celebrity v Los Angeles či bezbrehú zábavu v Las Vegas. Medzi tým sú nekonečné priestory, ktoré v predstavách križujú chlapíci na motocykloch. Presne k tejto poslednej predstave sa hodí aj náš spoločník Indian Springfield Dark Horse.