Magazín

SÚŤAŽ o pánsku darčekovú sadu Giordani Gold od Oriflame!

Prečítajte si aj:


BEST CARS 2020: Hlasujte za najlepšie autá roka!

Redakcia (s)


Aj toho roku prichádza značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame s nádhernými darčekovými baleniami, ktoré pod stromčekom potešia každého! Dámy poteší voňavá príjemné kozmetika, ktorou buď vyzdvihnú svoju ženskosť, alebo sa dokonale postarajú o zdravie svojej pokožky. Deti sa potešia jedinečným sadám s Disney postavičkami, ktoré tradične patria medzi najpredávanejšie produkty.

Páni si pod stromčekom môžu zase nájsť výnimočné darčekové balenia najobľúbenejších pánskych produktov Oriflame, ktoré predstavujú starotlivosť o ich pokožku prípadne o vyzdvihnutie ich výnimočnosti. Všetky sady sú v ponuke za zvýhodnené ceny, pozrite si lákavú vianočnú ponuku tu!

Luxusná sada Giordani Gold Man

S Autoviny.sk teraz môžete vyhrať darčekovú sadu Giordani Gold Man, v ktorej nájdete Toaletnú vodu Giordani Gold Man v hodnote 29,90 eur a Guľôčkový antiperspiračný dezodorant Giordani Gold Man v hodnote 4,90 eur s rovnakou vôňou.

Toaletná voda Giordani Gold Man je známou výraznou kultovou vôňou s tónmi jemného vetiveru. Stelesňuje sofistikovanosť a charizmu muža, ktorý v živote uprednostňuje kvalitu a luxus. Drevená vetiverová vôňa je oživená tónmi bergamotu a čierneho korenia. Vetiver predstavuje veľmi luxusnú ingredienciu, ktorá aby bola navyše absolútne čistá a číra, tak sa ručne zbiera a pomaly destiluje.

Viac o sade nájdete tu.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znie:

Koľko áut sme otestovali v časopise auto motor a šport vo vydaní číslo 12/2019?

Odpoveď nájdete na tretej strane decembrového čísla auto motor a športu. Svoje odpovede píšte do komentára pod tento článok alebo na našej Facebook stránke pod status s uvedením súťaže.

Prečítajte si aj:


Predstavujeme decembrový auto motor a šport - toto je jeho kompletný obsah

ERIK STRÍŽ


Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže : 18.11.2018 (17.00 hod) do 29.11.2018 (10:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 29.11.2018 (10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Koľko áut sme otestovali v časopise auto motor a šport vo vydaní číslo 12/2019?

  • špecifikácia ceny: Darčekova sada Giordani Gold Man

Pre úplné znenie všetkých pravidiel súťaže si prečítajte našu stránku autoviny.sk/sutaze a kompletný Štatút súťaže, ako aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží pre Facebook.