Magazín

Hlavnú diaľničnú tepnu uzavrú na celý týždeň! Slovenským vodičom to skomplikuje život a predraží cestu.

diaľnica, cesta, D1

Podľa informácií Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) bude od 12. až do 20. októbra prebiehať pravidelná údržba tunela Branisko. Okrem neho však na celý týždeň uzavrú aj diaľničný úsek D1 Behárovce – Široké a oficiálna obchádzka bude vedená po ceste I/18. Vodičom, ktorí nepoužívajú online navigácie odporúčame zvýšiť pozornosť pri sledovaní dopravných značiek.

Obchádzka tunela Branisko
ZDROJ: @KRPZPO

Pôjde o štandardnú každoročnú údržbu s cieľom zabezpečiť bezpečnú prevádzku na tomto úseku počas zimných mesiacov. Pokiaľ nedôjde k zisteniu problémov na konštrukcii tunela či diaľnice, po týždni bude úsek vrátený do bežného užívania a prevádzka sa vráti do normálneho režimu.

--KONIEC ČLÁNKU--

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!