Magazín

VIDEO: Ako zvládnuť krízové situácie na ceste? Vyskúšali sme si školu šmyku s Miss Drive!

O titul Miss Drive 2019 sa uchádzalo dovedna 12 finalistiek, pričom hlasovať svoju favoritku ste mohli vy, čitatelia. Súčasťou hlasovania bolo aj zapojenie sa do súťaže o Hyundai i30 Fastback na celý týždeň, teda o rovnaké vozidlo, ktoré vyhrala víťazka súťaže Miss Slovensko 2019.

Prirodzená a úprimná

Je nielen krásna, ale pôsobí veľmi sympaticky, prirodzene a úprimne. Veríme, že práve pre tieto vlastnosti si Terezu zvolili na Miss Drive 2019. Vo svojej videovizitke prvoplánovo netvrdí, že by bola vášnivou motoristkou, naopak otvorene hovorí o tom, ako by jej Hyundai i30 Fastback zjednodušil život. Tereza každý deň cestuje do a zo školy tromi rôznymi dopravnými prostriedkami na trase dlhej 35 kilometrov a auto preto nesmierne ocení.

Posledná úloha

Ešte predtým, ako si zoberie domov hlavnú výhru súťaže Miss Drive v podobe Hyundai i30 Fastback, sme Terezke zadali špeciálnu úlohu na Slovakia ringu. Dnešné cesty sú totiž plné nástrah a nebezpečenstiev, ktoré môžu mladú vodičku za volantom prekvapiť. A preto sme si pre čerstvú držiteľku vodičského preukazu pripravili školu šmyku v Centre bezpečnej jazdy, kde sa naučila správne reagovať na krízové situácie.

Erik Stríž
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.