Aston Martin V8 Vantage Kilgour

Aston Martin sa inšpiroval v Taliansku a v spojení s londýnskou módnou značkou Kilgour zo Savile Row vytvoril špeciálnu verziu malého modelu V8 Vantage.
Vydané  Text: 
Značka Kilgour bežnámu spotrebiteľovi nepovie tak veľa ako napríklad Versace. Londýnska Savile Row je však tou správnou adresou pre špičkové obleky typických anglických gentlemanov. Paradoxom však je, že Aston Martin V8 Vantage Kilgour bol predstavený počas módnej prehliadky v Paríži.Špeciálna biela farba jeho karosérie nesie názov Morning Frost Satin, jej povrch tvorí hodvábna textúra. Interiér dostal prevedenie Kilgour Midnight Blue.
Pokračujte na ďalší príspevok »Predstavujeme AUDI Q6 e-tron: Technologický skok

  • Toto nie je vylepšenie, ani evolúcia. Audi Q6 e-tron predstavuje úplne novú generáciu elektromobilov Audi.

     Nová platforma, nový dizajn, nové technológie, nové riešenia. Také významné, že budú základnými stavebnými kameňmi pre Audi ešte na mnoho ďalších rokov.  Model Q6 e-tron je priekopníkom, ktorý prináša tieto riešenia ako úplne prvý.
  • SERVIS

    Inovatívny rad legálnych žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED W5W je dostupný už aj na Slovensku

  • ams OSRAM, svetový líder v oblasti optických riešení, rozšíril rodinu na Slovensku legálnych LED žiaroviek OSRAM NIGHT BREAKER® LED o žiarovku W5W.

     Osvedčenie Ministerstva dopravy SR o vnútroštátnom typovom schválení komponentu je aktuálne udelené pre náhradné LED svetelné zdroje typu: H1-LED, H4-LED, H7-LED, H7-LED (24 V), a novo aj pre W5W-LED.