Fiat Bravo: Celoplošné zníženie cien na slovenskom trhu

Fiat pripravil pre svojho zástupcu v nižšej strednej triede výhodnú cenovú ponuku. Okrem toho vypustil z modelového radu dieselový motor 1.9 MTJ (88 kW/120 k), ktorý nahradil 1.6 MTJ s rovnakým výkonom.
Vydané  Text: 

Celoplošné cenové zvýhodnenie predstavuje 30 000 až 60 000 sk v závislosti od výbavy. Základný model s benzínovým motorom 1.4 16V (66 kW/90 k) dostanete už za 429 900 Sk. Vo vozidle nájdete napríklad dva airbagy, centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním, elektricky ovládané predné okná, palubný počítač či autorádio s CD. Nový naftový motor 1.6 MTJ (88 kW/120k) vymenil v ponuke generačne starší 1.9 MTJ s rovnakým výkonom. Základný dieselový model s motorom 1.6 MTJ, ktorý má výkon znížený na 77 kW/105 k, vo výbave Active teraz stojí 479 900 sk, v strednom stupni Dynamic má cenovku 545 900 Sk. Vrcholom radu Bravo sú pohonné jednotky s výkonom 110 kW/150 k vo výbave Sport. Benzínový 1.4 T-Jet stojí 634 900 Sk a 1.9 MTJ kúpite za 719 900 Sk.
Pokračujte na ďalší príspevok »Autopriemysel

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.
 • Autosalón v Ženeve 2024 naživo

  Všetko o novej Dacii Spring: Najlacnejší elektromobil prešiel výraznými zmenami. Pre firmy má skvelú funkciu navyše

 • Očakávame, že nová Dacia Spring bude aj naďalej veľmi atraktívna pre nákupcov firemných vozových parkov. Zostáva najlacnejším elektromobilom na európskom trhu.

   Prvýkrát ponúka obojsmerné nabíjanie V2L. To môže byť zaujímavé pre firmy, ktoré potrebujú mať počas prepravy tovarov napájanú chladničku alebo iné elektrické spotrebiče. Autorom našich fotografií je Rudolf Banecký.