Ženeva 2008: Maserati GranTurismo S

Rok po odhalení nového kupé s logom Maserati prichádza jeho špičková verzia S, ktorú poháňa nový agregát V8.
Vydané  Text: 

Ide o 4,7-litrový motor s výkonom 323 kW (440 k), ktorý pracuje aj v Alfe Romeo 8C. Pohonná jednotka je spriahnutá s elektronicky riadenou sekvenčnou prevodovkou. Kolesá schovávajú špičkové brzdy Brembo so šesťpietikovými strmeňmi. Vonkajšie úpravy sú však mimoriadne decentné, aby nenarušili krásne Pininfarinove línie. Interiér kombinuje kožu s alcantarou, predné sedadlá sú športovejšie ako v základnom modeli.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?