Dodge Ram 1500

Dodge predstavil v Detroite novú generáciu svojho najmenšieho pick-upu Ram 1500. Slovo „najmenšiu“ však v tomto prípade neznamená žiadneho drobca.
Vydané  Text: 

Auto ponúka ako prvé vo svojom segmente nové technologické riešenie klasickej tuhej zadnej nápravy, ktorú kombinuje s viacprvkovými závesmi a vinutými pružinami namiesto listových. Motorovú ponuku tvoria šesťvalec 3.7, osemvalec 4.7 a špičkový agregát 5.7 HEMI s výkonom 283 kW (380 k). Na výber sú štvor- a päťstupňové automatické prevodovky a pohon buď zadných alebo všetkých kolies. Výrobca plánuje do roku 2009 pridať do výrobného programu aj turbodiesel a hybridný pohon. Karoséria ponúka zaujímavé odkladacie priestory, napríklad v bočniciach nákladovej plochy či v podlahe pod kabínou.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?