Autovinka roka

Autoviny.sk, nový internetový magazín najnavštevovanejšieho portálu na slovenskom internete Zoznam.sk a časopisu auto motor a šport, pripravili v rámci úvodnej kampane prvú celoslovenskú internetovú anketu o auto roka s názvom Autovinka roka, čím vytvorili novú tradíciu internetovej voľby. Návštevníci stránky vyberali z 34 automobilových noviniek a hlasovali formou registračných formulárov.
Vydané  Text: 

Na prvých miestach sa umiestnili: Top 5 Autovinka roka **Poradie****Typ****Počet hlasov**1.Audi S56892.Peugeot 3085663.Fiat 5005164.VW Tiguan3705.Ford Mondeo356 Celkové poradie si môžete pozrieť [tu](http://autoviny.zoznam.sk/se/100233/). Všetci, čo sa zapojili do hlasovania, sa dostali aj do žrebovania o atraktívne ceny, z ktorého vzišlo desať šťastných výhercov. Hlavnú výhru, osobný automobil Peugeot 107 vyhral Miloš Lukovič, ktorému ešte raz úprimne blahoželáme. Podľa jeho vlastných slov má za sebou už prvé desiatky šťastných kilometrov a celej jeho rodine sme urobili veľkú radosť, presne ako sa od Vianoc očakáva. Katarína Šarmírová z Bratislavy vyhrala Škodu Fabia na celý mesiac s neobmedzeným počtom kilometrov. Vladimír Holica z Banskej Bystrice si užije víkend na Audi A6 s plnou nádržou. Zábavnú jazdu po baroch na limuzíne RAI Hummer H2 s fantastickými zážitkami vyhrali Štefan Katuščák zo Štiavnických Baní, Jana Štubniaková z Banskej Bystrice, Pavol Choma z Košíc, Silvia Megová z Dubnice nad Váhom, Miroslav Benko z Martina a Roman Pinďák z Turčianskych Teplíc. Ľubica Majková zo Serede sa môže tešiť z ročného predplatného magazínu auto motor a šport.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?