Aktuality

Nissan pripravuje limitovanú edíciu, inšpirovanú Hviezdnymi vojnami

Limitované edície nie sú ničím výnimočným, obzvlášť vo svete automobilov. Výrobcovia sa chcú nejakým spôsobom podieľať, alebo skôr priživiť, na úspechu tejto filmovej ságy a prichádzajú s rôznymi limitovanými edíciami. Najnovšie sa svetom Star Wars (Hviezdne vojny) inšpirovala automobilka Nissan, ktorá sa zapojí do propagácie najnovšieho filmu.

Nissan pripravuje limitovanú edíciu, inšpirovanú Hviezdnymi vojnami

Nissan nedávno uzavrel dohodu s produkčnou spoločnosťou Lucasfilm a oznámil príchod limitovanej edície modelu X-Trail. Výber tohto modelu nebol náhodný, za veľkou mlákou totiž nesie názov Rogue, čo priamo odkazuje na nadchádzajúci snímok Rogue One: A Star Wars Story. Problémom môže byť názov pripravovanej verzie, ktorý pôsobí trochu chaoticky - Nissan Rogue Rogue One: Star Wars Limited Edition.

Nissan pripravuje limitovanú edíciu, inšpirovanú Hviezdnymi vojnami

Film absolvuje premiéru už 16. decembra, no oficiálny dátum predstavenia limitovanej edície Nissanu ešte nepoznáme. S najväčšou pravdepodobnosťou sa predaj tejto edície obmedzí len na americký trh a k nám sa nedostane vôbec.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie