Druhá generácia Nissanu Murano

Nissan predstavil v Los Angeles novú generáciu imidžového SUV Murano.
Vydané  Text: 

Už predchádzajúca generácia patrila k dizajnovo najzaujímavejším modelom svojej kategórie. Nástupca posúva svoju expresívnosť ešte ďalej, názor si musí urobiť každý sám. Technicky sa na aute v princípe veľa nemení, pod kapotou ostáva 3,5-litrový šesťvalec a bezstupňová prevodovka CVT. Poháňané môžu byť predné alebo všetky štyri kolesá, aj keď je možné, že do Európy dorazí len štvorkolka. Zaujímavé veci pribudli v interiéri: štartovacie tlačidlo motora, cúvacia kamera, Bluetooth pripojenie pre mobilný telefón a zábavno-navigačný systém s DVD, 9,3 GB harddiskom, výklopným 9-palcovým monitorom vzadu a ozvučením od firmy Bose. Priestorové pomery v interiéri možno upraviť eletricky posuvnou zadnou lavicou a dvojitým dnom batožinového priestrou. Európsky debut sa očakáva v polovici roka 2008.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?