Aktuality

Časopis auto motor a šport prišiel s mimoriadnou akciou, posiela časopisy až domov a dáva veľké zľavy

Od pondelka 16.3.2020 je v predaji aprílové vydanie časopisu auto motor a šport a už čoskoro do predaja vstúpi vydanie máj/jún, v ktorom nájdete obrovské množstvo automobilových testov a tém od profesionálov z motoristického sveta.

V súvislosti s aktuálnymi bezpečnostnými opatreniami na ochranu verejného zdravia vydavateľstvo magazínu pristupilo k úplne novej ponuke krátkodobého predplatného na tri čísla a čoskoro vydá novú ponuku k individuálnemu doručovaniu jednotlivých vydaní časopisu.

Tri vydania auto motor a šport teraz iba za 7,50 €

Spoločne s novým aprílovým vydaním časopisu auto motor a šport (č. 4/2020) prichádza aj dočasne zvýhodnená cena predplatného 3 vydaní iba za 7,50 €!

Špeciálna ponuka predplatného na tri čísla časopisu (čísla 4, 5/6 a 7/2020) za mimoriadnu celkovú cenu 7,50 € vrátane poštovného je ponúkaná v súvislosti s aktuálnou situáciou na Slovensku i vo svete. S touto jedinečnou ponukou čitateľ dostane nové časopisy priamo do schránky, nemusí absolvovať cestu na predajné miesta a ešte k tomu ich získa za zvýhodnenú cenu. Za tri nové vydania auto motor a šport bežne zaplatíte 9,90 €.

Kde si môžete zakúpiť mimoriadne predplatné troch vydaní časopisu auto motor a šport?

Pre objednávku predplatného v jeho zvýhodnenej podobe napíšte na e-mailovú adresu alebo zavolajte na telefónne číslo uvedené nižšie:
hruskova@lkpermanent.sk | tel: 02/4911 1202

Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie