Autoviny.sk

VIDEO: Prehral stávku a auto muselo ísť do ružovej! Českí ViralBrothers opäť úradujú

Najznámejší Youtuberi z Českej republiky neprestávajú prekvapovať. V doterajších videách sa jeden z dvojice v rámci ich prankov zobudil pod Orlojom v pyžame a popularitu im bezpochyby zaručila séria videí pod názvom "Debilní Kecy".

V najnovšom videu ROCK, PAPER, SCISSORS (kameň, papier, nožnice) súťažili o česť. Kto prehrá, bude musieť týždeň jazdiť v aute s ružovou fóliou v zábavnom kostýme. Prehral Erik Meldik, ktorý je na svoje auto náramne hrdý, nie nadarmo ho predstavil aj v českej relácii UKÁŽ KÁRU. Ide o plug-in hybridné BMW i8 Coupé, ktorému stačia iba 4,4 sekundy na rozbeh z 0 na 100 km/h. V každom prípade vo videu vidno, že o fólie na auto sa postarala profesionálna firma, vďaka ktorej to auto aj napriek nie veľmi populárnej farbe nevyzeralo zle.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Audi Q8 Sportback 50 e-tron S-line quattro / Konfigurátor
Aktuality

AUDI Q8 E-TRON: Vyskladali sme ideálnu verziu / Audi dáva zákazníkom slobodu v konfigurácii vysnívaného SUV / 4. časť

Audi Q8 e-tron je športovo ladené SUV, ktorého význačnou črtou je výhradný elektrický pohon. Napriek tomu, že v portfóliu značky predstavuje ten najlepší elektrický model spomedzi všetkých SUV, začína na veľmi atraktívnej cene 74 110 eur za zadné partie v štýle SUV-kupé si Q8 Sportback e-tron pýta iba o 2 040 eur viac.