Aktuality

Americký rapper $NOT sa pochválil "novým" BMW s kradnutými trnavskými ŠPZ

Zdroj: YouTube $NOT

Kúpa nového, alebo jazdeného auta je pre väčšinu ľudí veľká vec. Podobne na tom bol rapper $NOT, ktorý sa v Instagramovom poste pochválil s jeho novým BMW. Nebolo by natom nič, keby auto nemalo trnavskú poznávaciu značku, ktorá sa nachádza aj v databáze kradnutých EČV (HAKA).

$NOT
Zdroj: Instagram $NOT

Na podozrivú fotografiu upozornil všímavý slovenský fanúšik rappera. Bližšie informácie o tom, či je vozidlo kradnuté, alebo akým spôsobom sa v USA ocitli slovenské ŠPZ zatiaľ nie sú známe. Prípadom sa zaoberá polícia v Trnave.

$NOT
Zdroj: HAKA

Kto je rapper $NOT?

Floridský 21 ročný hudobník, ktorý so svojou kariérou začal nahrávaním pesničiek doma v izbe, sa dostal do povedomia ľudí vďaka sociálnym sieťam, kde si vybudoval fanúšikovskú základňu. Jeho undergroundová senzácia s názvom GOSHA má na YouTube aktuálne viac ako 8 miliónov zhliadnutí.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie