Aktuality

SÚŤAŽ o prvý pánsky parfum od Oriflame, Eclat Style!

oriflame sutaz

V aktuálnej ponuke Oriflame nájdete prvý pánsky parfum, naozajstný skvost medzi parfumami!

Majsterky parfumérky najluxusnejších vôní

Jeho autorkami sú majsterky parfumérky Emillie Coppermanová a Alienor Massenetová. V parfumérskom priemysle ide o legendárne mená. Emillie Coppermanová pracovala pre značky ako Paco Rabanne či Givenchy, Alienor Massenet zas tvorila napríklad pre Armani, Lancôme, Chloé či Viktor & Rolf. Spolupracovala aj na tvorbe akordu De Laire Sellier, ktorý je exkluzívnou zložkou vybraných luxusných vôní. Alienor ho zakomponovala aj do nového pánskemu parfumu od Oriflame Eclat Style.

Pre dokonalého muža

Pánsky parfum Eclat Style prináša rafinované a sofistikované tóny šarmantnej vône zachytávajúcej parížsku eleganciu. Je to nadčasový parfum určený pre mužov, ktorým je dokonalosť úplne prirodzená. Pocítite v ňom tóny grapefruitu, vetiveru či vzácneho bieleho kosatca, všetko vrcholí jednou z ikonických a najluxusnejších ingrediencií v parfumérskom priemysle - akordom De Laire Sellier.

oriflame sutaz

Testovanie dokázalo, že je lepší ako ostatné

Oriflame predá každých 7 sekúnd jednu vôňu. V predaji vôní je značka naozaj veľmi silná, nie je to len vďaka veľkému výberu, ale aj vďaka náležitej kvalite. Parfum Eclat Style bol testovaný v troch parametroch - dojem, rozptyl a trvácnoť vône. Testovanie preukázalo, že pánsky parfum Eclat Style má lepší rozptyl vône a dlhšiu trvácnosť ako konkurencia, ktorá je väčšinou dokonca drahšia!

Viac o parfume nájdete tu.

Zaregistrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty Oriflame so zľavou až 20 %!


Pánsky parfum Eclat Style môžete vyhrať aj vy. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znie:

Aká je hmotnosť vojenského vozidla Zetor Gerlach 4 × 4, ktorý sme „otestovali“ v časopise auto motor a šport č. 12/2019?

Odpoveď nájdete na deviatej strane decembrového čísla auto motor a športu. Svoje odpovede píšte do komentára pod tento článok alebo na našej Facebook stránke pod status s uvedením súťaže.

Prečítajte si aj:


Predstavujeme decembrový auto motor a šport - toto je jeho kompletný obsah

ERIK STRÍŽ


oriflame sutaz

Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže : 11.12.2019 (08.00 hod) do 18.12.2019 (20:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 19.12.2019 (10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Aká je hmotnosť vojenského vozidla Zetor Gerlach 4 × 4, ktorý sme „otestovali“ v časopise auto motor a šport č. 12/2019?

  • špecifikácia ceny: Vôňa ORIFLAME ECLAT STYLE

Pre úplné znenie všetkých pravidiel súťaže si prečítajte našu stránku autoviny.sk/sutaze a kompletný Štatút súťaže, ako aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží pre Facebook.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie