Aktuality

VIDEO: Takto vyzerá zásah polície proti autičkárom

policia CR

Česká republika slúži ako tranzitná krajina pre prevoz kradnutých luxusných áut z Rakúska do Poľska. Zlodeji na krádeže využívajú bezkľúčový prístup. Pomocou špeciálneho programu a zosilovacej antény dokážu voz odomknúť a naštartovať. Ukradnuté autá sú následne rozobraté a predávané na náhradné diely.

Za posledné týždne majú českí policajti z útvaru Hradec Králove na konte viac ako 5 úspešných "odchytov" zlodejov. Tí sú väčšinou poľskej národnosti a pod vplyvom omamných látok, najčastejšie pervitínu.

Viac o práci Polície ČR sa dozviete v reportáži Českej televize.

VIDEO:

Česko = tranzitní země pro zloděje luxusních aut

Česko jako tranzitní země pro zloděje luxusních aut. Když se ve vysílačce ozve: „Vyhlašuji akci Síť“, policisté vědí, že musejí šlápnout na plyn. Většina kradených aut míří přes Česko do Polska – na náhradní díly.

Uverejnil používateľ ČT24 Streda 23. októbra 2019
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.