Aktuality

VIDEO: Takto hrajú bowling električky! Nič lepšie dnes neuvidíte:

Človek je tvor súťaživý, o tom snáď ani netreba pochybovať. Niektorí sú schopní obetovať veľkú časť svojho života len kvôli tomu, aby boli vo svojej disciplíne najlepší. Nie za všetko ale môžete získať olympijské zlato či majstrovskú trofej. Existujú špičkoví ľudia v profesiách, pre ktoré jednoducho neexistuje oficiálna súťaž. S týmto problémom zápasili aj vodiči električiek, ktorí sa rozhodli zorganizovať vlastné „majstrovstvá“ so zaujímavými disciplínami. Šampionát vodičov električiek sa minulý víkend uskutočnil v Bruseli.

Súťaž zahŕňa sériu štyroch električiek a štyri rôzne výzvy. Cieľom prvej električky bolo zastaviť tak, aby nezasiahla kužeľ. Druhou výzvou bolo dostať sa čo najbližšie k umiestnenej soche bez toho, aby sa jej dotkli. Tretia výzva spočívala v snahe zastaviť s dverami električky na vyznačenom mieste nástupišťa a štvrtá sa týkala núdzového brzdenia. Najvtipnejšia zo všetkých disciplín však bola disciplína, pri ktorej mala električka vraziť do nafukovacej lopty, pričom cieľom bolo zhodiť čo najväčší počet kužeľov. Niečo ako električkový bowling.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?