Aktuality

Čo nájdete v stánku Toyota na bratislavskom autosalóne? Bude sa na čo pozerať!

Premiéru bude mať nová generácia legendárnej Toyoty Camry a tiež modely C-HR a Yaris v nových limitovaných edíciách. Návštevníci si budú môcť sadnúť za volant aj niektorej z troch verzií novej Corolly, ktorá prichádza ako prvý model automobilky s novým, duálnym hybridným pohonom. A tu výpočet noviniek ešte nekončí.

Značka Toyota predstaví od zajtra na najväčšom domácom podujatí pre fanúšikov áut v bratislavskej Inchebe viacero noviniek, ktoré prichádzajú od začiatku roka postupne na Slovensko. Ako je to už v prípade Toyoty pravidlom, v jej stánku si prídu na svoje opäť hlavne fanúšikovia ekologickej a ekonomickej jazdy s hybridnou technológiou.

Premiéra novej Camry a C-HR Neon Lime powered by JBL

Autosalón sa stane dejiskom slovenskej premiéry Toyoty Camry, ktorá sa po 15 rokoch vracia do Európy a do showroomov dorazí práve v týchto dňoch. Vlajková limuzína značky Toyota prichádza vo svojej ôsmej generácii na novej platforme TNGA a s najmodernejším hybridným pohonom štvrtej generácie s 2,5-litrovým motorom.

Dizajnovo bezkonkurenčné SUV Toyota C-HR sa v Inchebe objaví premiérovo v novej, limitovanej edícii Neon Lime powered by JBL. Unikátna limetová farba karosérie v kombinácii so strechou a zrkadlami v lesklej čiernej farbe a ďalšími čiernymi prvkami vrátane matných 18“ diskov stojí jednoznačne za obzretie.

Na autosalóne ukáže Toyota aj exkluzívny kus z limitovanej verzie modelu Yaris First Edition Gold. Ide o edíciu uvedenú pri príležitosti 20. výročia modelu, ktorý bol prvýkrát predstavený v roku 1998 na Autosalóne v Paríži. Celkový počet vozidiel je limitovaný číslom 1998 pre celú Európu.

Ukážka duálneho hybridného systému

Návštevníci si budú môcť obzrieť novú generáciu vozidiel segmentu C vo všetkých troch karosárskych úpravách - hatchback, sedan a kombi - ktoré nesú od roku 2019 už celosvetovo jednotný názov najpredávanejšieho modelu v dejinách – Toyota Corolla.

Corolla 2019 je zároveň debutom duálnej hybridnej stratégie, ktorou sa výrobca zameriava na motoristov preferujúcich vyšší výkon a zároveň hybridný pohon. V prípade Corolly tak vylepšenú hybridnú pohonnú sústavu s objemom 1,8 litra dopĺňa aj celkom nová hybridná sústava s motorom, ktorý má objem 2,0 litra.

Duálny hybridný systém odpremiérovaný práve na novej Corolle plánuje Toyota postupne zavádzať aj do ďalších modelov.

Ďalšie novinky

Na bratislavskom autosalóne nebude chýbať ani najnovšia, piata generácia najobľúbenejšieho SUV od Toyoty. Záujemcovia o novú RAV4 si tu budú môcť detailne pozrieť všetky výrazné zmeny od úplne nového hybridného systému Hybrid Dynamic Force až po výrazne zväčšený batožinový priestor – najväčší vo svojej triede. Tí, ktorí uvažujú o vynovení svojho firemného vozového parku, si budú môcť sadnúť do nových modelov úžitkových vozidiel Proace Verso a Hilux. Súčasťou prezentácie Toyoty bude aj off-road Land Cruiser.

Autosalónový bonus

V čase trvania bratislavského autosalónu prichádza Toyota aj so špeciálnou akciovou ponukou. K už existujúcim cenovým zvýhodneniam ponúka navyše pri vystavených modeloch aj dodatočný autosalónový bonus až do výšku 2000 eur. Bližšie informácie sú dostupné u autorizovaných predajcov Toyota alebo na webových stránkach Toyoty.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie