Aktuality

Putin má nový vládny kabriolet! Kúpiť si ho budete môcť aj vy:

Luxusnú limuzínu Senat využíva ruský prezident už zhruba rok, pričom nedávno sme si ju mohli naživo pozrieť aj na autosalóne. Automobilka Aurus však neplánuje vyrábať len jediný model a do ponuky pribudnú aj iné karosárske verzie určené pre vládnu elitu. Nedávno na internet unikli fotografie luxusnej dodávky Arsenal a pred niekoľkými dňami zverejnila tamojšia televízia zábery nového kabrioletu. Druhý model bol pritom pred niekoľkými dňami zachytený na príprave sprievodu k oslavám Dňa víťazstva, ktoré budú oslavovať 9. mája.

Tam sa mal oficiálne predstaviť aj spomínaný kabriolet, no keďže si Rusi nerobili s maskovaním ťažkú hlavu, zábery vozidla z príprav na oslavy sa rýchlo rozšírili po internete. Kabriolet drží dizajnový jazyk nastolený modelom Senat, na oficiálny názov a parametre si však budeme musieť počkať ešte niekoľko dní. Do portfólia by časom malo pribudnúť aj veľké SUV na úrovni Bentley Bentayga. S najväčšou pravdepodobnosťou budú aj ostatné pripravované modely dostupné pre bežných záujemcov.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?