Aktuality

Putin má nový vládny kabriolet! Kúpiť si ho budete môcť aj vy:

Luxusnú limuzínu Senat využíva ruský prezident už zhruba rok, pričom nedávno sme si ju mohli naživo pozrieť aj na autosalóne. Automobilka Aurus však neplánuje vyrábať len jediný model a do ponuky pribudnú aj iné karosárske verzie určené pre vládnu elitu. Nedávno na internet unikli fotografie luxusnej dodávky Arsenal a pred niekoľkými dňami zverejnila tamojšia televízia zábery nového kabrioletu. Druhý model bol pritom pred niekoľkými dňami zachytený na príprave sprievodu k oslavám Dňa víťazstva, ktoré budú oslavovať 9. mája.

Tam sa mal oficiálne predstaviť aj spomínaný kabriolet, no keďže si Rusi nerobili s maskovaním ťažkú hlavu, zábery vozidla z príprav na oslavy sa rýchlo rozšírili po internete. Kabriolet drží dizajnový jazyk nastolený modelom Senat, na oficiálny názov a parametre si však budeme musieť počkať ešte niekoľko dní. Do portfólia by časom malo pribudnúť aj veľké SUV na úrovni Bentley Bentayga. S najväčšou pravdepodobnosťou budú aj ostatné pripravované modely dostupné pre bežných záujemcov.

Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie