Aktuality

SÚŤAŽ O KARTÓNY ČIPSOV: Futbal chutí lepšie s Lay‘s!

Zápas roku sa blíži a všetci futbaloví fanúšikovia to dobre vedia. Finále Ligy majstrov si proste nemôžu nechať ujsť. Pár kamarátov, očakávané futbalové stretnutie, chipsy Lay’s Strong a vychladený drink. Dokonalá kombinácia, ktorej nikto neodolá!

Pre tých, ktorým stačí len štipka ostrosti, sú tu Lay's Strong Chilli & Lime s príchuťou chilli papričiek a limetky. Chilli zanechá v ústach len ľahko pikantný nádych a limetka štipľavosť papričiek ešte zjemní a dodá sviežu chuť. Lay's Strong Hot Chicken Wings patrí milovníkom ľahko štipľavých jedál. Pochuťte si na chuti klasickej americkej kuchyne bez zdĺhavej prípravy.Na tých drsnejších fanúšikov pikantných zážitkov čaká poriadna dávka ostrosti v balíčku Lay's Strong Wasabi. Typická štipľavá chuť „japonského chrenu“ sa vám postupne dostane až do nosa. Naopak v pravej mexickej príchuti Lay's Strong Cheddar & Jalapeño vám nesmie chýbať chuť syra a papričiek jalapeño. Tie sú v porovnaní s chilli papričkami síce menej štipľavé, ale aj tak vás dokážu parádne rozpáliť.

Teraz máte možnosť veľmi jednoducho sa zapojiť do súťaže o kartón čipsov Lay's! Máme ich pripravené tri, pre každého z troch výhercov jeden!

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku, ktorá znie:

V časopise auto motor a šport č. 05/2019 naši kolegovia súťažili o to, komu sa podarí skôr prekonať vzdialenosť medzi dvomi slovenskými mestami. O aké dve mestá išlo?

Správnu odpoveď napíšte do komentára pod tento článok a nezabudnite byť fanúšikom Facebook stránky Auto Motor a Šport - Slovensko. Losovať troch výhercov budeme 24.4.2019 krátko po 10:00 hodine, o výhercoch budeme informovať prostredníctvom webovej stránky Autoviny.sk a tiež našej Facebook stránky. Výhercovia budú kontaktovaní práve prostredníctvom Facebook účtov, ktorými sa do súťaže zapojili.


Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže : 16.4.2019 (10.00 hod) do 24.4.2019 (10:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 24.4.2019(10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže prostredníctvom komentára na sociálnej sieti Facebook pod týmto článkom; Zúčastnený musí byť fanúšikom Facebook stránky Auto Motor a Šport - Slovensko.

  • súťažná otázka: V časopise auto motor a šport č. 05/2019 naši kolegovia súťažili o to, komu sa podarí skôr prekonať vzdialenosť medzi dvomi slovenskými mestami. O aké dve mestá išlo?

  • špecifikácia ceny: Traja výhercovia získajú kartón chipsov LAYS

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie