Aktuality

VIDEO: Čerstvo umyté auto, keď tu zrazu holub...

Poľovníci by už najradšej zobrali vzduchovku, ako trest pre holuba. Zistili by však, že holub je len prezlečený francúzsky komik Rémi Gaillard, o ktorom sme už raz písali v súvislosti s
Pozor! Na francúzskych cestách útočí Super Mario

Ako by ste v danej situácií zareagovali vy? Vyriešili by ste to ručne-stručne, alebo by ste sa len zasmiali a zacúvali naspäť na autoumývarku?

VIDEO:

Michal Čabai
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?