Aktuality

Autá Subaru patria k najspoľahlivejším na svete. Toto je dôkaz!

Slovinský hudobník, Jerner „Jerry“ Jung, si na odporúčanie svojho kamaráta ešte v roku 1998 kúpil prvú generáciu modelu Forester, ktorá mu slúži dodnes. Na tom by nebolo nič zaujímavé, keby sa Jerrymu na sériovom aute nepodarilo prejsť viac ako 1 000 000 kilometrov bez väčšej poruchy. Počas dvoch desaťročí pritom svoje auto vôbec nešetril, práve naopak! Subaru používal za každého počasia na cestách rôznej kvality. Podľa neho stojí za spoľahlivosťou najmä starostlivosť: „Vždy som si dal záležať na pravidelnej údržbe. Auto ešte dnes obsahuje zhruba 70 % pôvodných komponentov.“

Subaru Forester 1 mil. km

Jerryho ocenil aj prezident a CEO Subaru Europe Masamichi Kudo: „Blahoželáme Jerrymu k tomuto míľniku a teší nás, že sa o svoje Subaru tak dobre staral. Jeho Forester s viac ako miliónom najazdených kilometrov je ďalším dôkazom životnosti našich áut. Sú vyrobené tak, aby vydržali naozaj dlho.“ Subaru si získalo reputáciu výrobou húževnatých áut, ktoré úspešne odolávajú vplyvu prostredia i času. Viac ako 97 % vozidiel Subaru, predaných v Európe za posledných 10 rokov, je stále na cestách.

Subaru Forester 1 mil. km

Hudobník, posilnený úspechom svojho prvého Subaru, si po rokoch zaobstaral aj tretiu generáciu modelu Forester, na ktorej už stihol najazdiť viac ako 150 000 km. Veríme, že sa Jerrymu o pár rokov podarí dosiahnuť rovnaký úspech aj s novším modelom.

Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie