Aktuality

Rusi sa pokúsili zničiť starú Ladu! Motor naplnili kolou, vajíčkami aj mliekom

Source: Youtube

Internet je plný zaujímavých ľudí, ktorí sú pre popularitu ochotní urobiť takmer čokoľvek. Určitá skupina sa pritom zaoberá bizarnými úpravami automobilov. Podobným veciam sa venuje aj Youtube kanál s názvom Garage 54, ktorý sa tentokrát pokúsil zničiť „nesmrteľný“ motor starej Lady.

So samotnými návrhmi, ako motor auta čo najrýchlejšie zničiť, prišli fanúšikovia stránky. V duchu „čo všetko vnútornosti motora vydržia“ začali agregát namiesto oleja plniť rôznymi prevádzkovými kvapalinami, prímesami či potravinami. Medzi najzaujímavejšie výmysly patrili slnečnicový olej, benzín zmiešaný s cukrom, prostriedok na riad, mlieko, soľ, kyselina citrónová, niekoľko vajec či Pepsi. Mechanici sa dokonca pokúsili motor utopiť naliatím vody priamo do sacieho potrubia karburátora

Ako to dopadlo? Pozrite si vo videu!

VIDEO:

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Moto Guzzi V7 Stone 850 v auto motor a šport č. 8/2022 na strane 82
MOTO

Nefalšovaný zážitok / Test Moto Guzzi V7 Stone 850

Začiatok leta vyhnal teploty do šialených výšok. Preto keď sa nám v redakcii objavila žlto-čierna Moto Guzzi V7 Stone, hľadali sme spôsob, ako naplno využiť jej potenciál na schladenie sa. Keďže vieme, že Záhorie ponúka veľa zážitkov spojených s vodou, dlho sme neváhali.