Aktuality

VIDEO: Toto musíte vidieť, fantastická reklama láka na nový Fiat 500X!

Reklama Fiat 500X

Modernizované SUV sa automobilka Fiat rozhodla odprezentovať aj vo forme zaujímavého televízneho spotu, ktorý si zobral inšpiráciu z filmu Návrat do budúcnosti. Nakrátko sa v nej dokonca objavil aj jeden z pôvodných hercov tejto dobrodružnej sci-fi komédie. Začiatok sa odohráva v období 60. rokov, kedy vidíme mladý pár vnútri klasického Fiatu 600. Taliansky chrobák stvárnil úlohu filmového DeLorana a dvojicu preniesol do súčasnosti, kde na seba prevzal podobu najnovšieho modelu 500X.

Reklama Fiat 500X

Následne sa šokovaný pár rozplýva nad technikou modernizovaného 500X a vypichuje všetky jeho novinky - 3D navigáciu TomTom, dotykový displej a hlasové ovládanie infotainmentu, asistent jazdy v pruhu, systém automatického brzdenia a stráženie mŕtveho uhla či funkciu rozpoznávania značiek. Rolu policajta riadiaceho dopravu si tu navyše strihol sám Christopher Lloyd, šialený doktor Brown z pôvodného filmu. Nakoniec ich Fiat vráti späť do 60. rokov, avšak ich auto sa z akéhosi dôvodu nemení späť na pôvodný Fiat 600.

VIDEO:

(reklama je dostupná aj so slovenskými titulkami)

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie