OMV pozýva na pretekársky supervíkend na okruhu Slovakiaring

Na okruhu SLOVAKIA RING sa počas dvoch dní predstaví špička v Svetovom pohári cestovných automobilov i v Majstrovstvách Európy ťahačov. Na návštevníkov čaká množstvo sprievodných podujatí i autogramiády pretekárov Maťa Homolu a ambasádora OMV Ivana Jakeša. Podľa Ivana Jakeša je MaxxMotion najlepšie palivo.
Vydané  Text: 
### Ako vždy, tam kde je cítiť vôňu kvalitného paliva a počuť rev vyladených motorov, nebude chýbať ani OMV. Vo svojom stánku návštevníkom ponúkne už tradične vynikajúcu kávu, koláčiky i extra porciu zábavy. „*V OMV sme fanúšikmi motoristického športu a preto sa tešíme, že v našom stánku na okruhu privítame aj ostatných priaznivcov kvalitných palív a strhujúcich pretekárskych výkonov,*“ hovorí Michaela Kuzmínová, Marketing Manager, OMV. „*Pri chutnej káve a koláčikoch si môžeme spolu vychutnať kvalitný motoristický zážitok*,“ dodáva. OMV pre návštevníkov prichystala aj novinku: okrem tradične vynikajúcej OMV VIVA kávy si budú môcť dať aj selfieccino – capuccino, na ktorého penu im školený personál vytlačí ich vlastnú podobizeň.
Naozaj sa je na čo tešiť: majstrovstvá cestovných automobilov prešli v ostatných rokoch zmenami a do pravidiel prevzali technické smernice iných mimoriadne obľúbených seriálov. V Orechovej Potôni sa uskutoční šieste z celkovo desiatich podujatí historicky prvej sezóny seriálu WTCR. Bohaté a vyrovnané štartovné pole sľubuje napínavý priebeh od začiatku do konca, čo potvrdzujú aj známe mená, ktoré preteky na SLOVAKIA RING privedú.
Predstavia sa aj **majstri sveta Yvan Muller**, **Thed Björk**, **Rob Huff**, **Gabriele Tarquini**, či obľúbenec divákov **Norbert Michelisz**. Lákadlom bude aj slovenský pretekár **Maťo Homola**. V stánku OMV bude zas rozdávať autogramy jeho kolega, pretekár na dvoch kolesách a **ambasádor OMV Ivan Jakeš**.
Prvotriedny motošport prinesú aj súboje nadupaných monštier v pretekoch ťahačov **OMV MaxxMotion Truck Race**. Súťaž patrí medzi najobľúbenejšie na svete. OMV MaxxMotion Truck Race okrem toho ponúkne sprievodné aktivity pre celé rodiny – ukážky školy šmyku, simulátor prevrátenia, detské atrakcie, výstavu nákladnej techniky, off-road jazdy, vstup do nového vojenského múzea či do zvieratkového Malkia Parku. Lístky na dvojdňové podujatie, ktoré zahŕňa po dvoje pretekov každý deň, si teraz záujemcovia môžu zakúpiť online cez stránku slovakiaring.sk alebo priamo na mieste. V cene lístka je aj vstup na paddock – parkovisko pretekárskych strojov.

ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement